UWAGA ÓSMOKLASIŚCI !

Już wkrótce staniecie przed poważnym wyborem drogi dalszej edukacji. Żeby przybliżyć Wam ofertę naszej szkoły, zachęcić do podjęcia nauki w technikum lub szkole branżowej I stopnia, zapraszamy do odwiedzenia Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w czasie ferii zimowych w dniach 14,15,16 lutego br., od godz.10.00 do godz. 13.00.

Przygotowaliśmy dla Was:
– konsultacje w sprawie wyboru zawodu,
– szczegółowe informacje o zawodach i kwalifikacjach, które kształcimy,
– praktyczną prezentację zawodu logistyk w ramach oddziału przygotowania wojskowego,
dla odważnych i śmiałych
– trening strzelecki na strzelnicy multimedialnej połączony z pokazem repliki broni,oraz wiele dodatkowych atrakcji (szczegóły na plakacie informacyjnym).

Wybierając kształcenie zawodowe – wybieracie możliwość realizacji pasji i zainteresowań, stabilną sytuację na rynku pracy, pewną drogę kariery oraz osobistego rozwoju!

Drodzy Rodzice!Jeśli potrzebujecie wsparcia, doradztwa lub konstruktywnej rozmowy w sprawie kształcenia zawodowego Waszego dziecka – zapraszamy do wizyty w szkole w trakcie „ Feryjnych drzwi otwartych”. Wyjaśnimy, podpowiemy i rozwiejemy wątpliwości. W razie potrzeby dostosujemy czas konsultacji do osobistych preferencji Rodziców.Zapraszamy w dniach 14, 15, 16 lutego 2022 roku, od godz. 10.00 do godz. 13.00. Chęć udziału młodzieży w treningu strzeleckim należy zgłosić z wyprzedzeniem –  telefonicznie do 11.02.2022 r., piątek, do godz. 14.00, dzwoniąc pod numer 13 4611447. Liczba miejsc ograniczona. 

Content | MENU | Access panel