W Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych,
zgodnie z kalendarzem pracy szkoły, ale w wyjątkowych okolicznościach, żegnamy absolwentów klas czwartych technikum. Teraz rozpoczynają nowy etap w życiu osobistym i zawodowym. Już po egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, a przed egzaminami maturalnymi, otrzymują z rąk wychowawców oraz dyrekcji świadectwa, dyplomy, podziękowania i gratulacje.
W trudnym czasie pandemii spotkania przebiegają z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa chroniących zdrowie.

Drodzy Absolwenci!
Nadszedł oczekiwany przez Was dzień ukończenia edukacji w szkole średniej. Był to czas wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i kształtowania nowych zawodowych oraz życiowych umiejętności. Przez ostatnie cztery lata tworzyliście szkolną rzeczywistość, rozwijaliście swoje zainteresowania i pasje, ale przede wszystkim dorastaliście. Przy wsparciu wychowawców i nauczycieli pokonywaliście słabości, kształtowaliście charakter, stawaliście się odpowiedzialni i samodzielni. Tu nawiązaliście przyjaźnie, które dadzą Wam siłę w przyszłości. Każdy z Was pozostawił w szkole cząstkę siebie i za to dziękujemy.
Życzymy, by kolejny etap w życiu zawodowym i osobistym, był czasem realizacji planów i marzeń. Niech zdobyta w technikum wiedza pozwoli Wam kontynuować edukację lub stanie się pomostem do zdobycia ciekawej, dającej satysfakcję, pracy zawodowej.

Powodzenia!