Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych rozpoczął 1 września br. obchody jubileuszowego roku istnienia szkoły. W ramach tak ważnego w historii szkoły momentu, są i będą realizowane, okolicznościowe wydarzenia, spotkania, przedsięwzięcia i publikacje.

Uroczysta akademia, połączona ze ślubowaniem uczniów z najmłodszych roczników, odbyła się 13 października 2021 roku, w dniu poprzedzającym święto edukacji.

Dziękujemy wszystkim znakomitym gościom, absolwentom, partnerom szkoły, emerytowanym pracownikom, rodzicom, przyjaciołom i sympatykom Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych za obecność na uroczystości, życzenia i ciepłe słowa oraz pozytywną energię, która daje nam siłę do pracy i działania na kolejne lata.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom oraz młodzieży zaangażowanym w przygotowanie uroczystości składamy serdeczne podziękowania za ogrom pracy i serce włożone w organizację tego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji – „50 – lecie BZSZ w obiektywie”.

Dyrekcja Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych

w Ustrzykach Dolnych

„Inicjatywa pod nazwą „50 lat minęło jak jeden dzień” realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: „Fundacja Przestrzeń Lokalna”, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.”

film

Content | MENU | Access panel