Szanowni  Rodzice,
Drodzy Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych,

już od 17 maja 2021 roku rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych technikum oraz branżowej szkoły I stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną w Technikum i Szkole Branżowej I Stopnia.

Rekrutację  prowadzimy z wykorzystaniem systemu elektronicznego:

https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/

Kandydat po zalogowaniu się, wypełnieniu i złożeniu wniosku w formie elektronicznej, drukuje wniosek z systemu komputerowego i składa do szkoły „pierwszego wyboru”.

Ósmoklasisto,
jeśli jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym, posiadasz predyspozycje kierunkowe, widzisz swoją przyszłość na rynku pracy jako dobry specjalista, masz pasję i chcesz ją rozwijać – zapraszamy do wskazania naszej szkoły jako pierwszej preferencji.

Jeśli masz pytania lub napotykasz na problemy techniczne- zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 13 4611447

Dołącz do naszej szkolnej społeczności – „Akcja Rekrutacja” już od 17 maja !

Zapraszamy

REGULAMIN REKRUTACJI 2021/2022 (PDF)

Content | MENU | Access panel